Fel meddelas till Per Eklf, 070-2457579 eller info@pe-timing.se

ARRANGEMANG

2022
Nora Marathon 19/3

2021
Sylvesterloppet 31/12
Karlsngsloppet 7/10
Norasjn Runt 11/9

2020
GTR Ultra 50 31/10
GTR Ultra 50 31/10 (Strcktider)
Karlsngsloppet 1/10
Nora Marathon 21/3

2019
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 7/12
Lnga Terrng-DM 5/10
Karlsngsloppet 3/10
Bergslagsleden Ultra 21/9
Bergslagsleden Ultra 21/9 (Strcktider)
Norasjn Runt 14/9
51:an Loppet 1/9
Utmaningen 5/7
Lindesjnloppet 6/6
Fjugestaloppet 29/5
Nora Marathon 16/3

2018
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 8/12
Lnga Terrng-DM 20/10
Karlsngsloppet 4/10
Anna-Loppet 30/9
Bergslagsleden Ultra 22/9
Bergslagsleden Ultra 22/9 (Strcktider)
Norasjn Runt 8/9
Utmaningen 6/7
Lindesjnloppet 6/6
Fjugestaloppet 24/5
Linde-Rnnet 24/3
Nora Marathon 17/3

2017
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 9/12
Karlsngsloppet 5/10
Karlsngsloppet fr alla 5/10
Anna-Loppet 1/10
Norasjn Runt 9/9
Utmaningen 7/7
Terrng-DM 8/4
Nora Marathon 18/3

2016
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 10/12
Hostruset 8/10
Karlsngsloppet 6/10
Anna-Loppet 2/10
Norasjn Runt 10/9
Utmaningen 8/7
Viby Marathon 2/7
Lindesjnloppet 6/6
Nora Marathon 19/3

2015
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 12/12
Armada Run 14/10
Anna-Loppet 4/10
Karlsngsloppet 1/10
Norasjn Runt 12/9
Utmaningen 3/7

2014
Sylvesterloppet 31/12
Anna-Loppet 5/10
Karlsngsloppet 2/10
Norasjn Runt 13/9
Utmaningen 4/7

2013
Sylvesterloppet 31/12
Karlsngsloppet 3/10
Utmaningen 5/7

2012
Sylvesterloppet 31/12
Karlsngsloppet 4/10
Utmaningen 6/7

2011
Karlsngsloppet 6/10

2010
Karlsngsloppet 7/10

2009
Karlsngsloppet 1/10

2008
Karlsngsloppet 2/10

2007
Karlsngsloppet, terkomsten 6/10
Karlsngsloppet 4/10

TERRϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿNG-DM 8/4 2017

Klasser
F11 (7)
F13 (4)
F15 (2)
F17 (0)
F19 (0)
K35 (3)
K40 (3)
K45 (5)
K50 (3)
K55 (2)
K60 (1)
K65 (1)
K70 (1)
K75 (2)
K80 (0)
Kvinnor seniorer (2)
M35 (5)
M40 (2)
M45 (10)
M50 (5)
M55 (3)
M60 (6)
M65 (3)
M70 (3)
M75 (0)
M80 (0)
Motionsklass (1)
Mn seniorer (6)
P11 (2)
P13 (2)
P15 (1)
P17 (2)
P19 (6)
Tvlingsklass kvinnor (25)
Tvlingsklass mn (52)

Samlad resultatlista (93)


Startlista (Antal anmlda: 93)
TERRϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿNG-DM 8/4 2017 - STARTLISTA              [Startlista fr utskrift]

Nr. Namn Frening Klass
12 Frida Arenvang -08 WedevgsIF F11
13 Levina kerberg -07 Stordalens SK F11
14 Fanny kerberg -09 Stordalens SK F11
15 Leia Gyllstrand -07 Stordalens SK F11
16 Olivia Persson -09 Stordalens SK F11
17 Elin Freed -06 Glanshammars IF F11
18 Ester Skoglund -07 stansj SK F11
19 Buster Runheim -06 Thoren Track and Field P11
20 Filip Wiktorsson -07 stansj SK P11
61 Emil Larsson -06 Thoren Track and Field P13
62 Melvin Sjdin -05 stansj SK P13
63 Angelina Mogren -05 sbro GoIF F13
64 Jenna Mogren -04 sbro GoIF F13
65 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF F15
66 Liduina van Sutteren -89 rebro AIK Kvinnor seniorer
67 Elin Larsson -79 IFK Nora LL K35
68 Josefin Gerdevg -81 KFUM rebro friidrott K35
69 Maria Eriksson -76 IF Start K40
70 Anna-Karin Frih -75 rebro AIK K40
146 Mikaela Kemppi -73 rebro AIK K40
147 Marie Arenvang -72 Wedevgs IF K45
148 Susanna Hellsten -71 IF Start K45
149 Anna Pettersson -70 IF Start K45
150 Christina Ryngevall -72 IFK Nora LL K45
184 Nadja Einevik -03 Stordalens SK F15
185 Linnea Hansson -04 Stordalens SK F13
186 Anna Eriksson -79 Stordalens SK K35
187 Bengt Nilsson -49 stansj SK M65
188 Annika Larsson -84 rebro AIK Kvinnor seniorer
190 Tina Forsberg -66 Stordalens SK K50
191 Carina Yngstrm -64 Stordalens SK K50
192 Carina Wahlstrm -61 stansj SK K55
193 Rose Marie Enmalm -54 IF Start K60
194 Susanne Malmqvist -52 IF Start K65
195 Catharina Wahlstedt -44 IF Start K70
196 Birgitta Jansson -42 Stordalens SK K75
197 Gun Karlsson -42 stansj SK K75
198 Noha Olsson -02 Thoren Track and Field P15
199 Edwin Nylander -01 IF Start P17
200 Alexander Larsson -00 KFUM rebro friidrott P17
257 Saare Tekle -98 IF Start P19
258 Mohamed Hassan -99 IF Start P19
259 Jack Karlsson -99 KFUM rebro friidrott P19
260 Jonathan Gustavsson -99 KFUM rebro friidrott P19
261 William Wickholm -98 KFUM rebro friidrott P19
262 Michael Welday -99 Stocksters IF P19
263 Erik Segelberg -84 LK Grnslst Mn seniorer
264 Johan Ingjald -87 IF Start Mn seniorer
265 Heshlu Andemariam -97 IF Start Mn seniorer
266 Joel Christiansson -88 rebro AIK Mn seniorer
267 Petter Segers -83 rebro AIK Mn seniorer
268 Marcus Olsn -97 Stordalens SK Mn seniorer
269 Fredrik Johnsn -79 Stordalens SK M35
270 Mathias Viktorsson -82 LK Grnslst M35
271 Per Sjgren -79 KFUM rebro friidrott M35
272 Jacob Bergemalm -80 rebro AIK M35
273 Roger Elim -78 rebro AIK M35
274 Jrgen Laestadius -72 rebro AIK M45
275 Peter Strm -70 Kumla SF M45
276 Ronny Collin -69 rebro AIK M45
277 Andreas sterlund -71 rebro AIK M45
278 Magnus Mossberg -71 Kopparbergs IF M45
279 Kent Johansson -68 stansj SK M45
281 Rodney Hundermark -69 IFK Nora LL M45
282 Anders Larsson -69 rebro AIK M45
283 Lars Karlsson -64 stansj SK M50
284 Roland Eriksson -67 IF Start M50
285 Torbjrn Persson -63 stansj SK M50
286 Lars Lundegrd -65 KFUM rebro friidrott M50
287 Anders Larsson -66 Stordalens SK M50
288 Anders Arnelind -62 IF Start M55
289 Joakim Oskarsson -61 IFK Nora LL M55
290 Per Brjesson -54 stansj SK M60
291 Hans Backstrm -53 stansj SK M60
292 Sivert Lignell -53 IF Start M60
293 Tauno Mertala -53 IF Start M60
294 Ove Karasiak -53 sbro GoIF M60
295 Peter Comt -56 IFK Nora LL M60
296 Eric Malm -49 IFK Nora LL M65
297 Sven-Olof Dahlgren -44 Kopparbergs IF M70
298 Karl-Gunnar Agartsson -47 stansj SK M70
299 Michel Oesten -74 Ramirent, rebro Motion
329 Annki Lindahl -69 rebro AIK K45
330 Thomas Lindahl -69 rebro AIK M45
331 Elsa Sder -05 Glanshammars IF F13
332 Leila Toivonen -61 Stordalens SK K55
333 Johan Svanholm -76 rebro AIK M40
334 Mrta Sjlander -63 rebro AIK K50
335 Torbjrn Sjlander -61 rebro AIK M55
336 Sven-Olof Olofsson -46 stansj SK M70
337 Peter Wiker -72 Hllefors LK M45
338 Mats Stenmarck -50 IF Start M65
339 Dan Bck -75 Kumla SF M40


Antal anmlda: 93