Fel meddelas till Per Eklöf, 070-2457579 eller info@pe-timing.se

ARRANGEMANG

2018
Utmaningen 6/7
Lindesjönloppet 6/6
Fjugestaloppet 24/5
Linde-Rännet 24/3
Nora Marathon 17/3

2017
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 9/12
Karlsängsloppet 5/10
Karlsängsloppet för alla 5/10
Anna-Loppet 1/10
Norasjön Runt 9/9
Utmaningen 7/7
Terräng-DM 8/4
Nora Marathon 18/3

2016
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 10/12
Hostruset 8/10
Karlsängsloppet 6/10
Anna-Loppet 2/10
Norasjön Runt 10/9
Utmaningen 8/7
Viby Marathon 2/7
Lindesjönloppet 6/6
Nora Marathon 19/3

2015
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 12/12
Armada Run 14/10
Anna-Loppet 4/10
Karlsängsloppet 1/10
Norasjön Runt 12/9
Utmaningen 3/7

2014
Sylvesterloppet 31/12
Anna-Loppet 5/10
Karlsängsloppet 2/10
Norasjön Runt 13/9
Utmaningen 4/7

2013
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 3/10
Utmaningen 5/7

2012
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 4/10
Utmaningen 6/7

2011
Karlsängsloppet 6/10

2010
Karlsängsloppet 7/10

2009
Karlsängsloppet 1/10

2008
Karlsängsloppet 2/10

2007
Karlsängsloppet, återkomsten 6/10
Karlsängsloppet 4/10

UTMANINGEN 6/7 2017

Klasser
Kvinnor (26)
Män (61)

Samlad resultatlista (87)


Startlista (Antal anmälda: 87)
UTMANINGEN 6/7 2017 - RESULTAT              [Resultatlista för utskrift]

KVINNOR
Pl. Namn Förening Tid Diff. Tempo
1 Liduina van Sitteren -89 Örebro AIK 00:26:55 00:00 -
2 Sara Jakobsson -87 Örebro AIK 00:27:52 00:57 -
3 Sandra Almer Carlson -81 Almsan Health & Performance 00:28:29 01:34 -
4 Helena Yourston -73 Örebro AIK 00:28:41 01:46 -
5 Malin-Charlotta Rudin -73 Mallottan PT Örebro 00:29:41 02:46 -
6 Elin Sjöberg -89 Örebro AIK 00:29:54 02:59 -
7 Marit Nilsson -82 Almsan Health & Performance 00:30:14 03:19 -
8 Saga Sander -98 OK Milan 00:31:39 04:44 -
9 Helena Karlsson -92 Nora 00:31:46 04:51 -
10 Hanna Fridhamre -77 Almsan Health & Performance 00:32:11 05:16 -
11 Anna Fiorillo -74 Väsby SS Triathlon 00:33:19 06:24 -
12 Caroline Hannuksela Axelsson -88 Örebro 00:34:28 07:33 -
13 Filippa Andersson -01 Lidingö 00:35:49 08:54 -
14 Ninni Hassel -91 Örebro 00:36:08 09:13 -
15 Louise Boudville -91 Örebro 00:36:08 09:13 -
16 Pansy Ståhl -72 IF Start 00:36:24 09:29 -
17 Malin Dahlin -89 Nora 00:36:27 09:32 -
18 Linnea Jansson -01 Grythyttan 00:36:59 10:04 -
19 Ingela Pettersson -73 OK Milan 00:37:06 10:11 -
20 Lindha Lönnström -74 Kullens Company 00:38:20 11:25 -
21 Linn Björåsen -91 Järnboås IF 00:38:58 12:03 -
22 Jessika Holmgran -86 Kumla 00:40:04 13:09 -
23 Elin Lundqvist -98 Sundhetsbolaget 00:40:15 13:20 -
24 RosMarie Lundqvist -66 Almsan Health & Performance 00:40:15 13:20 -
25 Emelie Lindgren -02 IFK Nora 00:40:28 13:33 -
- Anneli Rask -66 Gyttorps Ridklubb DNS - -