Fel meddelas till Per Eklf, 070-2457579 eller info@pe-timing.se

ARRANGEMANG

2021
Sylvesterloppet 31/12
Karlsngsloppet 7/10
Norasjn Runt 11/9

2020
GTR Ultra 50 31/10
GTR Ultra 50 31/10 (Strcktider)
Karlsngsloppet 1/10
Nora Marathon 21/3

2019
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 7/12
Lnga Terrng-DM 5/10
Karlsngsloppet 3/10
Bergslagsleden Ultra 21/9
Bergslagsleden Ultra 21/9 (Strcktider)
Norasjn Runt 14/9
51:an Loppet 1/9
Utmaningen 5/7
Lindesjnloppet 6/6
Fjugestaloppet 29/5
Nora Marathon 16/3

2018
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 8/12
Lnga Terrng-DM 20/10
Karlsngsloppet 4/10
Anna-Loppet 30/9
Bergslagsleden Ultra 22/9
Bergslagsleden Ultra 22/9 (Strcktider)
Norasjn Runt 8/9
Utmaningen 6/7
Lindesjnloppet 6/6
Fjugestaloppet 24/5
Linde-Rnnet 24/3
Nora Marathon 17/3

2017
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 9/12
Karlsngsloppet 5/10
Karlsngsloppet fr alla 5/10
Anna-Loppet 1/10
Norasjn Runt 9/9
Utmaningen 7/7
Terrng-DM 8/4
Nora Marathon 18/3

2016
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 10/12
Hostruset 8/10
Karlsngsloppet 6/10
Anna-Loppet 2/10
Norasjn Runt 10/9
Utmaningen 8/7
Viby Marathon 2/7
Lindesjnloppet 6/6
Nora Marathon 19/3

2015
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 12/12
Armada Run 14/10
Anna-Loppet 4/10
Karlsngsloppet 1/10
Norasjn Runt 12/9
Utmaningen 3/7

2014
Sylvesterloppet 31/12
Anna-Loppet 5/10
Karlsngsloppet 2/10
Norasjn Runt 13/9
Utmaningen 4/7

2013
Sylvesterloppet 31/12
Karlsngsloppet 3/10
Utmaningen 5/7

2012
Sylvesterloppet 31/12
Karlsngsloppet 4/10
Utmaningen 6/7

2011
Karlsngsloppet 6/10

2010
Karlsngsloppet 7/10

2009
Karlsngsloppet 1/10

2008
Karlsngsloppet 2/10

2007
Karlsngsloppet, terkomsten 6/10
Karlsngsloppet 4/10

NORASJϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿN RUNT 11/9 2021

Klasser
K35 (5)
K40 (6)
K45 (9)
K50 (6)
K55 (4)
K60 (2)
K65 (2)
K70 (1)
K75 (2)
Kvinnor juniorer (2)
Kvinnor seniorer (4)
M35 (16)
M40 (16)
M45 (17)
M50 (28)
M55 (14)
M60 (12)
M65 (7)
M70 (6)
M75 (4)
M80 (2)
Motionsklass (101)
Mn juniorer (1)
Mn seniorer (15)
Tvlingsklass kvinnor (43)
Tvlingsklass mn (138)

Samlad resultatlista (282)


Startlista (Antal anmlda: 282)
NORASJϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿϿN RUNT 11/9 2021 - RESULTAT              [Resultatlista fr utskrift]

M45  (21097,5 m)
Pl. Namn Frening Tid Diff. Tempo
1 Erik Anflt -76 rebro AIK 01:12:09 00:00 03:25
2 Erik Framme -73 Hlle IF 01:14:50 02:41 03:33
3 Fredrik Johnsson -75 rebro AIK 01:19:52 07:43 03:47
4 Richard Lwenborg -76 Roma IF 01:20:31 08:22 03:49
5 Pr Muhr -72 Vsters LK 01:22:33 10:24 03:55
6 Gran Johanson -74 Blsta IK 01:24:12 12:03 03:59
7 Tommy Sundberg -74 Hllefors Lparklubb 01:26:41 14:32 04:07
8 Ulf Lekeborn -74 Stordalens SK 01:27:37 15:28 04:09
9 Johan Svanholm -76 rebro AIK 01:27:42 15:33 04:09
10 Rickard Bergstrm -76 rebro AIK 01:29:30 17:21 04:15
11 Fredrik Widfeldt -75 Tjalve Friidrott Norrkping 01:29:59 17:50 04:16
12 Edmund Kurt -73 rebro AIK 01:30:50 18:41 04:18
13 Jonas Frnstrand -73 rebro AIK 01:36:57 24:48 04:36
14 Erik Hammarstrm -75 rebro AIK 01:50:46 38:37 05:15
15 Mattias Larsson -72 stansj SK 02:05:36 53:27 05:57
- Anders Soovik -76 Kongahlla AIK friidrott DNS - -
- Jrgen Bengtsson -76 IK Fyris Uppsala DNS - -