Fel meddelas till Per Eklöf, 070-2457579 eller info@pe-timing.se

ARRANGEMANG

2018
Långa Terräng-DM 20/10
Karlsängsloppet 4/10
Anna-Loppet 30/9
Bergslagsleden Ultra 22/9
Norasjön Runt 8/9
Utmaningen 6/7
Lindesjönloppet 6/6
Fjugestaloppet 24/5
Linde-Rännet 24/3
Nora Marathon 17/3

2017
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 9/12
Karlsängsloppet 5/10
Karlsängsloppet för alla 5/10
Anna-Loppet 1/10
Norasjön Runt 9/9
Utmaningen 7/7
Terräng-DM 8/4
Nora Marathon 18/3

2016
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 10/12
Hostruset 8/10
Karlsängsloppet 6/10
Anna-Loppet 2/10
Norasjön Runt 10/9
Utmaningen 8/7
Viby Marathon 2/7
Lindesjönloppet 6/6
Nora Marathon 19/3

2015
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 12/12
Armada Run 14/10
Anna-Loppet 4/10
Karlsängsloppet 1/10
Norasjön Runt 12/9
Utmaningen 3/7

2014
Sylvesterloppet 31/12
Anna-Loppet 5/10
Karlsängsloppet 2/10
Norasjön Runt 13/9
Utmaningen 4/7

2013
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 3/10
Utmaningen 5/7

2012
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 4/10
Utmaningen 6/7

2011
Karlsängsloppet 6/10

2010
Karlsängsloppet 7/10

2009
Karlsängsloppet 1/10

2008
Karlsängsloppet 2/10

2007
Karlsängsloppet, återkomsten 6/10
Karlsängsloppet 4/10

FJUGESTALOPPET 24/5 2018

Klasser
F15 (6)
Motion (100)
P15 (24)
PF 1.5 km (86)
Trail 15 km (31)
Tävling damer (18)
Tävling herrar (54)

Samlad resultatlista (319)


Startlista (Antal anmälda: 351)
FJUGESTALOPPET 24/5 2018 - RESULTAT              [Resultatlista för utskrift]

SAMLAD RESULTATLISTA
Pl. Namn Förening Tid Diff. Tempo
1 Folke Eriksson -06 Thorén Track and Field Örebro 00:05:40 00:00 -
2 Neo Torstensson -07 KFUM Örebro 00:05:57 00:17 -
3 Filip Wiktorsson -07 Östansjö SK 00:06:06 00:26 -
4 Lina Persson -06 Östansjö SK 00:06:08 00:28 -
5 Frida Arevang -08 Wedevågs IF 00:06:25 00:45 -
6 Märta Skoglund -09 Östansjö SK 00:06:33 00:53 -
7 Sixten Österman -08 Fjugesta IF 00:06:33 00:53 -
8 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF 00:06:42 01:02 -
9 Hugo Andersson -10 Fjugesta IF 00:06:44 01:04 -
10 Ebba Fryxell -08 Garphyttans IF 00:06:49 01:09 -
11 Miranda Jönsson -10 Stocksäter 00:07:36 01:56 -
12 Tilda Sjödin -06 Östansjö SK 00:07:37 01:57 -
13 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF 00:07:45 02:05 -
14 Daniel Kindvall Fjugesta IF 00:07:45 02:05 -
15 Amanda Sjöberg -07 Fjugesta IF 00:07:48 02:08 -
16 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF 00:07:49 02:09 -
17 Casper Fritz -11 00:07:54 02:14 -
18 Inga Eliasson -10 00:07:56 02:16 -
19 Charlie Gustafsson -10 00:08:02 02:22 -
20 Viktor Lundberg -11 KFUM Örebro 00:08:03 02:23 -
21 Sam Källman -11 00:08:04 02:24 -
22 Wilma Forslund -06 IFK Nora 00:08:06 02:26 -
23 Linnea Friström KFUM Örebro 00:08:08 02:28 -
24 Otto Wakerius -08 Fjugesta IF 00:08:13 02:33 -
25 Alice Åström -10 Nature Running 00:08:17 02:37 -
26 Jeremia Nyberg -10 Fjugesta IF 00:08:24 02:44 -
27 Oskar Sjöberg  -10 Fjugesta IF 00:08:26 02:46 -
28 Oscar Karlsson -10 Fjugesta IF 00:08:28 02:48 -
29 Frank Bertilsson -09 Östansjö SK 00:08:36 02:56 -
30 Mio Siriphen Fjugesta 00:08:38 02:58 -
31 Kasper Åsberg Fjugesta 00:08:38 02:58 -
32 Annie Martinsson Källå -04 Fjugesta IF 00:08:39 02:59 -
33 Arvid Tetzlaff Fjugesta 00:08:42 03:02 -
34 Linnéa Lord -09 Fjugesta IF 00:08:43 03:03 -
35 Agnes-Cecilia Jonsson -10 00:08:49 03:09 -
36 Stina Lord -12 Fjugesta IF 00:08:50 03:10 -
37 Svante Axelsson -09 Fjugesta IF 00:08:52 03:12 -
38 Enya Edwall -12 00:08:58 03:18 -
39 Jumana Ibrahim -05 Fjugesta IF 00:09:05 03:25 -
40 Noel Rudin -11 Frövi 00:09:06 03:26 -
41 Sidra Hassan -06 Fjugesta IF 00:09:06 03:26 -
42 Zeb Jansson Fjugesta IF 00:09:15 03:35 -
43 Tuva Bergström -09 00:09:17 03:37 -
44 Idun Jansson Örebro 00:09:18 03:38 -
45 Nathalie Soting -07 Fjugesta IF 00:09:19 03:39 -
46 Oscar Torstensson Fjugesta 00:09:30 03:50 -
47 Wilmer Nilsson -11 00:09:31 03:51 -
48 Alexander Ander -11 00:09:32 03:52 -
49 Lukas Hult -11 00:09:32 03:52 -
50 Algot Strömberg Fjugesta 00:09:33 03:53 -
51 Frida Seffel Wijk -09 00:09:33 03:53 -
52 Alva Norrman -10 Fjugesta IF 00:09:35 03:55 -
53 Elsa Radtke -08 00:09:40 04:00 -
54 Maja Jansson Fjugesta IF 00:09:41 04:01 -
55 Ebba Gustafsson -11 00:09:42 04:02 -
56 Sanna Forslund -07 IFK Nora 00:09:43 04:03 -
57 Mårten Stenberg -09 Fjugesta IF 00:09:51 04:11 -
58 Ebba Seffel Wijk -11 00:09:52 04:12 -
59 Julia Klockner -08 00:09:53 04:13 -
60 Shiman Ibrahim -10 Fjugesta IF 00:09:53 04:13 -
61 Hannes Kindvall Fjugesta IF 00:10:03 04:23 -
62 Leo Göransson Fjugesta IF 00:10:04 04:24 -
63 Leona Olsson -09 Fjugesta IF 00:10:05 04:25 -
64 Sixten Bergström -11 00:10:07 04:27 -
65 Leo Dahlgren -11 00:10:08 04:28 -
66 Isak Kindvall Fjugesta IF 00:10:09 04:29 -
67 Ellen Schyman -10 00:10:10 04:30 -
68 Holly Larsson Fjugesta 00:10:13 04:33 -
69 Lovisa Jonsson Laxå OK 00:10:17 04:37 -
70 Malva Schyman -09 00:10:19 04:39 -
71 Ellen Helldén Fjugesta IF 00:10:20 04:40 -
72 Felicia Romell -10 00:10:33 04:53 -
73 Astrid Wennström Fjugesta IF 00:10:33 04:53 -
74 Emma Helldén Fjugesta IF 00:10:37 04:57 -
75 Josefine Soting Fjugesta IF 00:10:38 04:58 -
76 Johanna Ander -08 00:10:59 05:19 -
77 Embla Larsson -08 Fjugesta 00:11:02 05:22 -
78 Alva Karlsson Fjugesta IF 00:11:09 05:29 -
79 Emilia Olsson -10 Fjugesta IF 00:11:17 05:37 -
80 Hanna Einarsson Lekebergs IF 00:11:27 05:47 -
81 Molly Lindskog Hidinge skola 2F, Lekebergs IF 00:11:28 05:48 -
82 Klara Ekstrand Fjugesta IF 00:11:38 05:58 -
83 Isabelle Zetterholm -10 Fjugesta IF 00:11:43 06:03 -
84 Moa Stensson -10 00:12:05 06:25 -
85 Ella Johansson -11 00:12:19 06:39 -
86 Judit Wennström -10 Fjugesta IF 00:12:28 06:48 -
87 Daniel Attås -87 OK Tisaren 00:16:51 11:11 -
88 Per Arvidsson -86 IF Start 00:16:54 11:14 -
89 Oskar Hansson -97 KFUM Örebro friidrott 00:17:01 11:21 -
90 Bob Impola -92 Karlslunds IF 00:17:05 11:25 -
91 Andreas Ingberg -82 Örebro AIK 00:17:07 11:27 -
92 Mattias Nätterlund Örebro AIK 00:17:41 12:01 -
93 Pär Johansson -74 Örebro AIK 00:17:49 12:09 -
94 Johan Ingjald -87 IF Start 00:17:51 12:11 -
95 Kevin Henriksson -97 Garphyttans IF 00:17:58 12:18 -
96 Mathias Viktorson -82 LK Gränslöst 00:18:00 12:20 -
97 Valter Pettersson -02 OK Tisaren 00:18:04 12:24 -
98 Erik Högkvist -89 Örebro AIK 00:18:28 12:48 -
99 Rodney Hundermark -69 IFK Nora 00:18:34 12:54 -
100 Anton Hallor -92 Tromsö IL 00:18:43 13:03 -
101 Fredrik Eliasson -74 Garphyttans IF 00:18:48 13:08 -
102 Josefin Gerdevåg -81 KFUM Örebro 00:18:55 13:15 -
103 Andreas Wendin -80 Örebro AIK 00:18:58 13:18 -
104 Liduina van Sitteren -89 Örebro AIK 00:19:01 13:21 -
105 Dan Bäck Kumla SF 00:19:05 13:25 -
106 Niels Lindberg -00 00:19:17 13:37 -
107 Hugo Örn -04 IF Start 00:19:23 13:43 -
108 Fredrik Hartman -68 Örebro AIK 00:19:43 14:03 -
109 Filip Öhrn -99 IF Start 00:19:55 14:15 -
110 Pontus Lundgren -91 Åsbro GoIF 00:19:58 14:18 -
111 Janne Werner 00:20:04 14:24 -
112 Peter Ström -70 Kumla SF 00:20:06 14:26 -
113 Per Nederman -93 00:20:08 14:28 -
114 Pär Ehrling -77 Örebro AIK 00:20:11 14:31 -
115 Jörgen Laestadius -72 Örebro AIK 00:20:22 14:42 -
116 Per Källman -72 00:20:23 14:43 -
117 Marie Dasler -68 IF Start 00:20:47 15:07 -
118 Jimmy Jansson Örebro 00:20:50 15:10 -
119 Peter Törnqvist -69 Östansjö SK 00:20:51 15:11 -
120 Claes Nilsson -77 -77 Vretstorps IF 00:20:52 15:12 -
121 Torbjörn Persson Östansjö SK 00:21:05 15:25 -
122 Johan Sätter Mullhyttan 00:21:08 15:28 -
123 Daniel Boman -00 00:21:14 15:34 -
124 Jonny Larsson -61 Östansjö SK 00:21:15 15:35 -
125 Antje Torstensson -75 KFUM Örebro 00:21:23 15:43 -
126 Melvin Sjödin -05 Östansjö SK 00:21:39 15:59 -
127 Tord Nyströmmer Fjugesta 00:21:41 16:01 -
128 Tom Impola -90 00:21:47 16:07 -
129 Tauno Mertala -53 IF Start 00:21:53 16:13 -
130 Roger Elimä -78 Fjugesta IF 00:21:54 16:14 -
131 Patrik Karpaty -67 Örebro AIK 00:21:56 16:16 -
132 Jonas Öhrn -69 IF Start 00:21:57 16:17 -
133 Hanna Henriksen Östansjö SK 00:22:00 16:20 -
134 Ingvar Skoglund -73 00:22:00 16:20 -
135 Viktor Hansson -92 Karlslunds IF 00:22:05 16:25 -
136 Stefan Skytt Östansjö SK 00:22:06 16:26 -
137 Olivia Hansson -95 Karlslunds IF 00:22:15 16:35 -
138 Emma Thunell 00:22:26 16:46 -
139 Karin Karlsson Örebro AIK 00:22:33 16:53 -
140 Christian Nordling -74 Örebro AIK 00:23:01 17:21 -
141 Johan Olsson Hallsberg 00:23:06 17:26 -
142 Maximus Andersson -09 Fjugesta IF 00:23:15 17:35 -
143 Rasmus Andersson -07 Fjugesta IF 00:23:16 17:36 -
144 Martin Nilsson Fjugesta 00:23:19 17:39 -
145 Lars Karlsson -64 Östansjö SK 00:23:20 17:40 -
146 Göte Pettersson -57 Örebro AIK 00:23:23 17:43 -
147 Jan Buske -72 LK Gränslöst 00:23:38 17:58 -
148 Robin Olsen Fjugesta IF 00:23:45 18:05 -
149 Elin Nordsten 00:23:46 18:06 -
150 Fredrik Svensson -76 -76 Vretstorps IF 00:23:55 18:15 -
151 Thomas Söderkvist Kumla SF 00:23:59 18:19 -
152 Liam Andersson -07 Fjugesta IF 00:24:05 18:25 -
153 Sebastian Rasch -07 Fjugesta IF 00:24:07 18:27 -
154 Per Börjesson -54 Östansjö SK 00:24:10 18:30 -
155 Lennart Hult -61 Åsbro GoIF 00:24:12 18:32 -
156 Jonas Pettersson -67 OK Tisaren 00:24:13 18:33 -
157 Mikael Sandberg Örebro 00:24:14 18:34 -
158 Rose-Marie Enmalm -54 IF Start 00:24:17 18:37 -
159 Thomas Johansson -53 Örebro AIK 00:24:20 18:40 -
160 Ove Karasiak -53 Åsbro GoIF 00:24:26 18:46 -
161 Torbjörn Oskarsson -73 -73 Vretstorps IF 00:24:40 19:00 -
162 Stig Jonsson Laxå OK 00:24:42 19:02 -
163 Susanne Malmqvist -52 IF Start 00:24:51 19:11 -
164 Jan-ove Lämgren Lesjöfors jogging 00:24:52 19:12 -
165 Tove Anger -80 Örebro AIK 00:25:03 19:23 -
166 Tea Andersson-08 Fjugesta IF 00:25:09 19:29 -
167 Sebastian Jönsson -07 00:25:15 19:35 -
168 Elin Sundvall Kruger -03 Garphyttans IF 00:25:26 19:46 -
169 Ester Skoglund -07 00:25:29 19:49 -
170 Johan Runesson -05 Fjugesta IF 00:25:35 19:55 -
171 Carolina Olsson  00:25:36 19:56 -
172 Karl-Gunnar Agartsson Östansjö SK 00:25:45 20:05 -
173 Frida Isacson 00:25:54 20:14 -
174 Lisa Hjalmarsson -79 Örebro AIK 00:26:06 20:26 -
175 Michel Oesten -74 IFK Nora 00:26:08 20:28 -
176 Neo Torstensson -07 KFUM Örebro 00:26:10 20:30 -
177 Melvin Öhrn -07 Fjugesta IF 00:26:11 20:31 -
178 Sanna Wendin 00:26:16 20:36 -
179 Marcus Karlsson Gropens IF 00:26:17 20:37 -
180 Ture Nilsson -07 Fjugesta IF 00:26:33 20:53 -
181 Christher Johansson Lekebersskolan 4-6 00:26:34 20:54 -
182 Benjamin Tulic -08 Fjugesta IF 00:26:36 20:56 -
183 Jesper Helldén -07 Fjugesta IF 00:27:05 21:25 -
184 Björn Sundström 00:27:14 21:34 -
185 Mikael Johansson 00:27:28 21:48 -
186 Ronny Arvidsson Karlskoga 00:27:37 21:57 -
187 Jan Larsson Fjugesta 00:27:38 21:58 -
188 Sixten Österman-08 Fjugesta IF 00:27:49 22:09 -
189 Hugo Andersson-10 Fjugesta IF 00:27:52 22:12 -
190 Eskil Sundblad 00:28:10 22:30 -
191 Gustav Jansson -04 Fjugesta 00:28:19 22:39 -
192 Richard Leü -02 Fjugesta 00:28:27 22:47 -
193 Jessica Nystömer 00:28:39 22:59 -
194 Peter Comét -56 IFK Nora 00:28:45 23:05 -
195 Ginette Gustafsson Örebro 00:28:57 23:17 -
196 Arvid Jansson -07 Fjugesta IF 00:29:25 23:45 -
197 Jenny Ardell Lanna 00:29:25 23:45 -
198 Linda Nilsson 00:29:43 24:03 -
199 Kewin Larsson -09 Kungsörs SK 00:29:46 24:06 -
200 River Olsson -08 Fjugesta IF 00:29:48 24:08 -
201 Jenny-Ann Ehrling -80 Örebro AIK 00:29:49 24:09 -
202 Daniel Söderberg Gropens IF 00:29:55 24:15 -
203 Jenny Nordström 00:30:10 24:30 -
204 Mia Gustavsson 00:30:52 25:12 -
205 Carolina Olsson 00:30:53 25:13 -
206 Johanna Larsson -85 Arboga 00:31:07 25:27 -
207 Krister Sundblad 00:31:12 25:32 -
208 Ali Ibrahim Fjugesta IF 00:31:14 25:34 -
209 Ulrika Lindgren -76 IFK Nora 00:31:26 25:46 -
210 Malin Ringström Fjugesta 00:31:48 26:08 -
211 Marit Mikaelsson 00:31:55 26:15 -
212 Anna Ringström Fjugesta 00:32:00 26:20 -
213 Jan Mossberg -56 IFK Kristinehamn 00:32:12 26:32 -
214 Jenny Nilsson Fjugesta 00:32:19 26:39 -
215 Rebecka Åberg Fjugesta 00:32:19 26:39 -
216 Christer Björkman -57 Lesjöfors jogging 00:32:39 26:59 -
217 Olle Elofsson -08 Fjugesta IF 00:32:40 27:00 -
218 Hilda Fransson Fjugesta 00:32:41 27:01 -
219 William Axelsson -08 Fjugesta IF 00:32:44 27:04 -
220 Loa Källman -08 00:32:47 27:07 -
221 Viggo Edwall -08 Lekebergs IF 00:33:03 27:23 -
222 Maria Persson Fjugesta 00:33:14 27:34 -
223 Jonathan Frohman 00:33:33 27:53 -
224 Katrin Gummesson Fjugesta 00:33:35 27:55 -
225 Carina Wahlström -61 Östansjö SK 00:33:36 27:56 -
226 Tuvali Isudde 00:33:50 28:10 -
227 Susanna Englund 00:33:57 28:17 -
228 Medina Tulic -04 Fjugesta 00:34:09 28:29 -
229 Pia Frohman 00:34:10 28:30 -
230 Tina Karlsson Vretstorp 00:34:55 29:15 -
231 Jennifer Wilén 00:35:19 29:39 -
232 Sudha Einarsson 00:35:23 29:43 -
233 Göte Andersson -42 Lesjöfors jogging 00:35:36 29:56 -
234 Björn Lundberg Örebro 00:35:51 30:11 -
235 Lotta Karlsson Örebro 00:35:52 30:12 -
236 Sven Johansson Hova 00:36:09 30:29 -
237 Malin Silén 00:36:22 30:42 -
238 Anna-Karin Nilsson Fjugesta 00:36:31 30:51 -
239 Rosita Åsenlund 00:36:44 31:04 -
240 Martin Bäckström -02 Fjugesta IF 00:36:58 31:18 -
241 Emelie Bäckström -05 Fjugesta IF 00:36:59 31:19 -
242 Carina Ekroos 00:37:01 31:21 -
243 Håkan Söderman 00:37:01 31:21 -
244 Mattias Larsson Östansjö SK 00:37:24 31:44 -
245 Lena Fagerstedt 00:37:25 31:45 -
246 Mirre Leü 00:37:45 32:05 -
247 Lisett Byblad 00:37:59 32:19 -
248 Karin Lindros 00:38:21 32:41 -
249 Jimmy Åhl Örebro 00:40:22 34:42 -
250 Theres Norberg Örebro 00:40:22 34:42 -
251 Wendla Thorstensson 00:40:27 34:47 -
252 Ingegerd Eklund Brohyttans IF 00:41:23 35:43 -
253 Anna Brorsson 00:41:28 35:48 -
254 Alice Åström -10 Nature Running 00:41:44 36:04 -
255 Jon Häll -80 Degerfors 00:41:44 36:04 -
256 Maria Åström -86 Nature Running 00:41:48 36:08 -
257 Hussen Ali Abdallah 00:42:08 36:28 -
258 Simone Markström 00:42:08 36:28 -
259 Celine Pace-Soler Fjugesta 00:43:45 38:05 -
260 Elin Kristoffersson Fjugesta 00:43:46 38:06 -
261 Sandra Kling  00:44:24 38:44 -
262 Göran Pettersson 00:45:05 39:25 -
263 Edvin Frisk -06 Fjugesta 00:45:07 39:27 -
264 Maria Frisk Fjugesta 00:45:21 39:41 -
265 Britt-Marie Karlsson Fjugesta 00:45:49 40:09 -
266 Yvonne Gustavsson Fjugesta 00:45:50 40:10 -
267 Birgitta Löfvenhamn Fjugesta 00:46:52 41:12 -
268 Gun Karlsson -42 Östansjö SK 00:47:25 41:45 -
269 Anna-Lena Bergström -57 Nature Running 00:48:09 42:29 -
270 Jennie Henriksson 00:48:43 43:03 -
271 Ann-Louise Åsberg 00:48:44 43:04 -
272 Samuel Eriksson Brohyttans IF 00:49:24 43:44 -
273 Joy Saratanong 00:49:37 43:57 -
274 Carola Karlsson Fjugesta 00:50:08 44:28 -
275 Therese Lind Fjugesta 00:50:09 44:29 -
276 Liselotte Laurén 00:50:09 44:29 -
277 Charlotta Englund 00:50:10 44:30 -
278 Margareta Thorstensson 00:50:10 44:30 -
279 Ann-Sofie Simu 00:50:11 44:31 -
280 Kerstin Fröjd 00:50:12 44:32 -
281 Mathilda Sernander 00:50:13 44:33 -
282 Charlotte Engwall 00:52:36 46:56 -
283 Alexandra Hulldin 00:52:36 46:56 -
284 Ester Rohdén 00:52:37 46:57 -
285 Emma Eklind 00:54:19 48:39 -
286 Ulrika Ingvarsson 00:54:21 48:41 -
287 Jacob Eriksson -97 KFUM Örebro 01:05:25 59:45 -
288 Johnny Sellvén Örebro AIK 01:05:46 01:00:06 -
289 Ola Hellström Örebro AIK 01:06:23 01:00:43 -
290 Tony Ehrnström -75 KFUM Örebro friidrott 01:07:05 01:01:25 -
291 Jonas Hansen 01:07:09 01:01:29 -
292 Britt Åsling 01:07:24 01:01:44 -
293 Emil Nylin -88 OK Tisaren 01:08:55 01:03:15 -
294 Frida Nilsson 01:09:02 01:03:22 -
295 Lovisa Persson OK Tisaren 01:09:10 01:03:30 -
296 Jonas Brännmyr -86 Nature Running 01:09:15 01:03:35 -
297 Rebecka Nylin -89 OK Tisaren 01:10:12 01:04:32 -
298 Dennis Bergström 01:11:09 01:05:29 -
299 Joakim Jansson Sydnärkepolisens IF 01:12:20 01:06:40 -
300 Therese Fjordäng Örebro AIK 01:12:32 01:06:52 -
301 Hasse Byrén -65 IF Start 01:12:50 01:07:10 -
302 Tomas Karlsson Vretstorp 01:13:27 01:07:47 -
303 Rihards Darzins Almby IK 01:15:06 01:09:26 -
304 Henrik Bertilsson -76 Östansjö SK 01:15:21 01:09:41 -
305 David Romell -79 01:16:52 01:11:12 -
306 Filip Andersson Garphyttans IF 01:17:02 01:11:22 -
307 Saga Sander -98 OK Milan 01:22:42 01:17:02 -
308 Hasse Löfvenhaft Laxå OK 01:24:24 01:18:44 -
309 Niklas Godlund Fjugesta 01:29:06 01:23:26 -
310 Tomas Pihl LP Lastbilstvätt AB 01:29:52 01:24:12 -
311 Mikael Strömberg Mullhyttans IF 01:35:31 01:29:51 -
312 Camilla Kindvall Fjugesta IF 01:35:54 01:30:14 -
313 Stefan Keventer Örebro 01:37:32 01:31:52 -
314 Ivan Ponce Örebro 01:37:32 01:31:52 -
315 Katarina Lindstedt 01:40:24 01:34:44 -
316 Karolina Schyllert Karlskoga 01:41:59 01:36:19 -
317 Magdalena Höjer Karlskoga 01:42:00 01:36:20 -
318 Helga Ramberg 01:44:33 01:38:53 -
319 Erik Kilander Fjugesta 01:56:23 01:50:43 -