Fel meddelas till Per Eklöf, 070-2457579 eller info@pe-timing.se

ARRANGEMANG

2018
Långa Terräng-DM 20/10
Karlsängsloppet 4/10
Anna-Loppet 30/9
Bergslagsleden Ultra 22/9
Norasjön Runt 8/9
Utmaningen 6/7
Lindesjönloppet 6/6
Fjugestaloppet 24/5
Linde-Rännet 24/3
Nora Marathon 17/3

2017
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 9/12
Karlsängsloppet 5/10
Karlsängsloppet för alla 5/10
Anna-Loppet 1/10
Norasjön Runt 9/9
Utmaningen 7/7
Terräng-DM 8/4
Nora Marathon 18/3

2016
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 10/12
Hostruset 8/10
Karlsängsloppet 6/10
Anna-Loppet 2/10
Norasjön Runt 10/9
Utmaningen 8/7
Viby Marathon 2/7
Lindesjönloppet 6/6
Nora Marathon 19/3

2015
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 12/12
Armada Run 14/10
Anna-Loppet 4/10
Karlsängsloppet 1/10
Norasjön Runt 12/9
Utmaningen 3/7

2014
Sylvesterloppet 31/12
Anna-Loppet 5/10
Karlsängsloppet 2/10
Norasjön Runt 13/9
Utmaningen 4/7

2013
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 3/10
Utmaningen 5/7

2012
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 4/10
Utmaningen 6/7

2011
Karlsängsloppet 6/10

2010
Karlsängsloppet 7/10

2009
Karlsängsloppet 1/10

2008
Karlsängsloppet 2/10

2007
Karlsängsloppet, återkomsten 6/10
Karlsängsloppet 4/10

ANNA-LOPPET 30/9 2018

Klasser
F11 (8)
F13 (4)
F15 (0)
F17 (1)
F7 (4)
F9 (5)
Kvinnor (17)
Motion (4)
Män (41)
P11 (4)
P13 (4)
P15 (0)
P17 (0)
P7 (4)
P9 (4)

Samlad resultatlista (100)


Startlista (Antal anmälda: 100)
ANNA-LOPPET 30/9 2018 - RESULTAT              [Resultatlista för utskrift]

KVINNOR
Pl. Namn Förening Tid Diff. Tempo
1 Karin Forsberg -80 KFUM Örebro friidrott 00:18:53 00:00 -
2 Liduina van Sitteren -89 Örebro AIK 00:19:58 01:05 -
3 Ida Hylander -92 SLK Oxelösund 00:22:28 03:35 -
4 Kim Semstrand -07 IFK Nora 00:23:22 04:29 -
5 Ida Lilja -85 Örebro AIK 00:23:46 04:53 -
6 Ester Skoglund -07 Östansjö SK 00:24:12 05:19 -
7 Annica Sjölund -67 IF Start 00:24:33 05:40 -
8 Jenny Kidler -68 IFK Nora 00:25:13 06:20 -
9 Therese Persson -73 Örebro AIK 00:25:28 06:35 -
10 Maria Skoglund -77 Östansjö SK 00:25:56 07:03 -
11 Helena Karlsson -92 IFK Nora 00:26:50 07:57 -
12 Emelie Lindgren -02 IFK Nora 00:27:15 08:22 -
13 Carina Wahlström -61 Östansjö SK 00:34:08 15:15 -
14 Sofie Semstrand -72 IFK Nora 00:36:23 17:30 -
15 Ingegerd Eklund -41 Brohyttans IF 00:44:03 25:10 -
- Ulrika Lindgren -76 IFK Nora DNS - -
- Ann-Sofie Berg -74 Örebro AIK DNS - -