Fel meddelas till Per Eklöf, 070-2457579 eller info@pe-timing.se

ARRANGEMANG

2017
Karlsängsloppet 5/10
Karlsängsloppet för alla 5/10
Anna-Loppet 1/10
Norasjön Runt 9/9
Utmaningen 7/7
Terräng-DM 8/4
Nora Marathon 18/3

2016
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 10/12
Hostruset 8/10
Karlsängsloppet 6/10
Anna-Loppet 2/10
Norasjön Runt 10/9
Utmaningen 8/7
Viby Marathon 2/7
Lindesjönloppet 6/6
Nora Marathon 19/3

2015
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 12/12
Armada Run 14/10
Anna-Loppet 4/10
Karlsängsloppet 1/10
Norasjön Runt 12/9
Utmaningen 3/7

2014
Sylvesterloppet 31/12
Anna-Loppet 5/10
Karlsängsloppet 2/10
Norasjön Runt 13/9
Utmaningen 4/7

2013
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 3/10
Utmaningen 5/7

2012
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 4/10
Utmaningen 6/7

2011
Karlsängsloppet 6/10

2010
Karlsängsloppet 7/10

2009
Karlsängsloppet 1/10

2008
Karlsängsloppet 2/10

2007
Karlsängsloppet, återkomsten 6/10
Karlsängsloppet 4/10

UTMANINGEN 6/7 2012

Klasser
Kvinnor (18)
Män (64)

Samlad resultatlista (82)


Startlista (Antal anmälda: 82)
UTMANINGEN 6/7 2012 - STARTLISTA              [Startlista för utskrift]

Nr. Namn Förening Klass
80 Frida Sjöström Team Gymgrossisten Kvinnor
81 Linda Appelgren Akuten Kvinnor
82 Eva Hällström Nora Kvinnor
83 Kimberly Nilsson Örebro Kvinnor
84 Ellen Sjölander Cheer-unlimited Kvinnor
85 Eva Kindström Team Nora VC Kvinnor
86 Matilda Israelsson Örebro Kvinnor
87 Monica Tiger Karlskoga LCK Kvinnor
88 Cissi Jansson Nova VC Kvinnor
89 Frida Fossan Torpa IF Kvinnor
90 Anna Ingvarsson Fabrik 43 Kvinnor
91 Lisa Ring Nora Kvinnor
92 Caroline Wiberg Örebro Kvinnor
93 Emelie Wiberg Örebro Kvinnor
94 Lotta Jedselius Nora FTV Kvinnor
95 Malin Lundholm Nora Kvinnor
96 Ingrid Wermé ABB IF Ludvika Kvinnor
97 Linda Wermé ABB IF Ludvika Kvinnor
106 Peter Comét IFK Nora Män
107 Peter Ericsson IFK Nora Män
108 Emil Löthgren IFK Nora Män
109 Dan Grabö Örebro AIK Män
110 Andreas Lindström Örebro AIK Män
111 Magnus Nääs Alingsås Män
112 Visar Xhemshiti FK Örebro Fotboll Män
113 Markus Karlsson Örebro Män
114 Peter Karlsson MK Nitro Män
115 Andreas Sjöström Korn/Ferry Män
116 David Elwe Bromma Män
117 Simon Undemar Norra Husby Tjuvfiskeförening Män
118 Sven Mundhenke Nora Cyklisterna Män
119 Per Eklöf IFK Nora Män
120 Richard Hjärpe Frövi Män
121 Sebastian Johansson Motala Thriatlon klubb Män
122 Johan Lindskog Örebro AIK Män
123 Henrik Lyly Tottas Fritid Män
124 Mikael Israelsson Karlskoga Män
125 Oscar Andersson Försvarsmakten Män
126 Mathias Jansson Hagaby GoIF Män
127 Andreas Pettersson Hagaby GoIF Män
128 Emil Mesaras Akuten Män
129 Per Sjögren Löpex Sport Män
130 Mikael Gustavsson Akuten Män
131 Pierre Ahlin Örebro Män
132 Kristian Holmberg Örebro Män
133 Danny Hallmén Örebro AIK Män
134 Mats Ericsson Nora Män
135 Tomas Wiborg Örebro Män
136 Robert Törnqvist Örebro Män
137 Jonas Alvertin Nora VC Män
138 Niklas Sjölander Nora VC Män
139 Johan Lundqvist Nora VC Män
140 Johan Karbing Nora Cyklisterna Män
141 Eric Malm IFK Nora Män
142 Niclas Sterner Lanna Lounge GK Män
143 Mikael Dahlin Lindesberg Män
144 Magnus Hall Lindesberg Män
145 Anders Haglund Nora Män
146 Erik Allamartin Lindesberg Män
147 Jonathan Bergqvist Lindesberg Män
148 Mattias Berglund Fabrik 43 Män
149 Robin Månbrant Örebro AIK Män
150 Ingvar Sandberg Posten IF Kumla Män
151 Stefan Haglund IFK Nora Män
152 Magnus Wallgren Örebro AIK Män
153 Daniel Eldh Örebro AIK Män
154 Mattias Fritz Karlslunds IF Män
155 Henrik Sannerstedt Nora Män
156 Daniel Frehde Karlslunds IF Män
157 David Byrén Örebro AIK Män
158 Marcus Hälinen Örebro Män
159 Jörgen Bengtsson Uppsala Män
160 Jan Ermefjäll Örebro AIK Män
161 Sam Jedselius IFK Nora långlöpare Män
162 Anders Eklöv Örebro Män
163 Mikael Hansson Örebro Män
164 Mats Lahall Latmaskens IF Män
165 Henrik Andersson Stensnäs IF Män
166 Filip Andersson Stensnäs IF Män
167 Erland Näsbjör Bergen Norge Män
168 Henrik Eknor Örebro AIK Män
169 Benny Lavér Nora Män


Antal anmälda: 82