Fel meddelas till Per Eklöf, 070-2457579 eller info@pe-timing.se

ARRANGEMANG

2017
Lucialoppet 9/12
Karlsängsloppet 5/10
Karlsängsloppet för alla 5/10
Anna-Loppet 1/10
Norasjön Runt 9/9
Utmaningen 7/7
Terräng-DM 8/4
Nora Marathon 18/3

2016
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 10/12
Hostruset 8/10
Karlsängsloppet 6/10
Anna-Loppet 2/10
Norasjön Runt 10/9
Utmaningen 8/7
Viby Marathon 2/7
Lindesjönloppet 6/6
Nora Marathon 19/3

2015
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 12/12
Armada Run 14/10
Anna-Loppet 4/10
Karlsängsloppet 1/10
Norasjön Runt 12/9
Utmaningen 3/7

2014
Sylvesterloppet 31/12
Anna-Loppet 5/10
Karlsängsloppet 2/10
Norasjön Runt 13/9
Utmaningen 4/7

2013
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 3/10
Utmaningen 5/7

2012
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 4/10
Utmaningen 6/7

2011
Karlsängsloppet 6/10

2010
Karlsängsloppet 7/10

2009
Karlsängsloppet 1/10

2008
Karlsängsloppet 2/10

2007
Karlsängsloppet, återkomsten 6/10
Karlsängsloppet 4/10

ANNA-LOPPET 2/10 2016

Klasser
F11 (3)
F13 (4)
F15 (3)
F17 (0)
F7 (7)
F9 (9)
Kvinnor (11)
Motion (6)
Motion25 (1)
Män (32)
P11 (2)
P13 (3)
P15 (2)
P17 (1)
P7 (12)
P9 (6)

Samlad resultatlista (102)


Startlista (Antal anmälda: 118)
ANNA-LOPPET 2/10 2016 - STARTLISTA              [Startlista för utskrift]

Nr. Namn Förening Klass
501 Malva Winqvist IFK Nora F7
502 Lovis Brunström IFK Nora F7
503 Fanny Åkerberg Storådalens SK F7
504 Line Hartin F7
505 Fanny Eliasson F7
506 Frida Arenvang Wedevågs IF F9
507 Alva Brunström IFK Nora F9
508 Leia Gyllstrand Storådalens SK F9
509 Levina Åkerberg Storådalens SK F9
510 Miranda Koubek Stocksäters IF F9
511 Kim Semstrand IFK Nora F9
512 Signe Spännar IFK Nora F9
513 Tilde Arrborn F11
514 Sara Storm-Andersson Grava SK Karlstad F11
515 Karin Ångman IFK Nora F11
516 Samra Mehanovic IFK Nora F11
517 Emelie Lindgren Glanshammars IF F15
518 Ingrid Löthgren OK Milan F15
519 Zandra Lindén IFK Nora F15
520 Viktor Pettersson IFK Nora P7
521 Alvin Gyllstrand Storådalens SK P7
522 Theo Arrborn P7
523 Max Glöckner P7
524 William Lång P7
525 Vide Bornegård P7
526 Emil Andersson-Lindberg P7
527 Adrian Börjesson Östansjö SK P7
528 Ragnar Spännar IFK Nora P7
529 Alfred Andersson-Lindberg P9
530 Calle Sandin OK Milan P9
531 Casper Siltala Norbäck IFK Nora P9
532 Simon Lindahl IFK Nora P9
533 Semir Mehanovic IFK Nora P9
534 Hugo Bornegård P11
535 Hugo Öhrn IF Start P13
536 Adam Ström Stocksäters IF P13
537 Mårten Emilsson IFK Nora P13
538 Viktor Rönnbacka Nybäck OK Milan P15
539 Muhammed Hassan IFK Nora P17
540 Thomas Johansson Örebro AIK Män
541 Tord Wiksten KFUM Örebro friidrott Män
542 Eric Malm IFK Nora Män
543 Dag Rydén Östansjö SK Män
544 Hasse Widström Stocksäters IF Män
545 Fredrik Johnsén Storådalens SK Män
546 Arne Evertsson Storådalens SK Män
547 Per Eklöf IFK Nora Män
548 Lars Karlsson Östansjö SK Män
549 Peter Comét IFK Nora Män
550 Michael Welday Stocksäters IF Män
551 Örjan Frisén Stocksäters IF Män
552 Rodney Hundermark IFK Nora Män
553 Muhammed Hassan IFK Nora Män
554 Sven-Olof Dahlgren Kopparbergs IF Män
555 Magnus Värnqvist IFK Nora Män
556 Johan Ingjald IF Start Män
557 Jonas Janegren IF Start Män
558 Peter Ström Kumla SF Män
559 Roland Eriksson IF Start Män
560 Sven Nilsson IF Start Män
561 Sture Bodare Glanshammars IF Män
562 Simon Nilsson IF Start Män
563 Per Börjesson Östansjö SK Män
564 Amin Ahmadi Östansjö SK Män
565 Filip Öhrn IF Start Män
566 Ove Karasiak Åsbro GoIF Män
567 Frida Lindberg IF Start Kvinnor
568 Hanna Fridhamre IFK Nora Kvinnor
569 Elin Larsson IFK Nora Kvinnor
570 Katarina Eriksson Storådalens SK Kvinnor
571 Catharina Wahlstedt IF Start Kvinnor
572 Antje Torstensson KFUM Örebro friidrott Kvinnor
573 Maria Eriksson IF Start Kvinnor
574 Mikael Sandin Fiskbro Ränners Motion
575 Neo Torstensson KFUM Örebro friidrott Motion
576 Patrik Hartin Motion
577 Lovisa Thybeck Lindebygdens OK F9
578 Axel Thybeck Lindebygdens OK P9
579 Idun Lindh OK Milan F7
580 Edvin Lindh OK Milan P9
581 Douglas Johansson IFK Nora P7
582 Winston Grönroos IFK Nora P7
583 Leonard Liw IFK Nora P7
584 Fabian Larsson OK Milan P9
585 Vilma Larsson OK Milan F13
586 Viktor Sundström P11
587 Freja Sundström F9
588 Maja Bengtsson F7
589 Merle Farup OK Milan F13
590 Hanne Farup OK Milan F9
593 Nahuel Nilsson P7
594 Sofie Marklund F7
595 Simon Marklund P7
598 Älva Magnusson F13
599 Otto Magnusson P9
601 Beppe Rundqvist Vretstorps IF P7
602 Emanuel Eriksson OK Milan P15
614 Henrik Sjöström Storådalens SK Män
615 Ellen Carlberg IFK Nora F13
616 Kent Johansson Östansjö SK Män
619 Göte Andersson Lesjöfors Jogging Motion
620 Ingegerd Eklund Brohyttans IF Kvinnor
621 Samuel Eriksson Brohyttans IF Män
622 Jan-Ove Lämgren SK Örnen Motion
623 Anna Nilsson IF Start Kvinnor
624 Erik Åkerlind Örebro AIK Män
625 Sofie Yngström Örebro AIK Kvinnor
626 Torbjörn Dahlqvist IFK Nora Män
627 Matti Jokikokko Motala AIF Män
628 Pär Englund Örebro AIK Män
629 Magnus Nyqvist Motala Motion
630 Josefin Erlandsson OK Milan Kvinnor
631 Jan Buske Kumla SF Män
632 Karl Kind Örebro AIK Män
633 Angela Börjesson Östansjö SK Kvinnor
634 Anders Haglund OK Milan Motion
635 Peder Bryngelsson IFK Nora Motion
999 Ruth Svensson IFK Nora Motion25


Antal anmälda: 118