Fel meddelas till Per Eklöf, 070-2457579 eller info@pe-timing.se

ARRANGEMANG

2017
Karlsängsloppet 5/10
Karlsängsloppet för alla 5/10
Anna-Loppet 1/10
Norasjön Runt 9/9
Utmaningen 7/7
Terräng-DM 8/4
Nora Marathon 18/3

2016
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 10/12
Hostruset 8/10
Karlsängsloppet 6/10
Anna-Loppet 2/10
Norasjön Runt 10/9
Utmaningen 8/7
Viby Marathon 2/7
Lindesjönloppet 6/6
Nora Marathon 19/3

2015
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 12/12
Armada Run 14/10
Anna-Loppet 4/10
Karlsängsloppet 1/10
Norasjön Runt 12/9
Utmaningen 3/7

2014
Sylvesterloppet 31/12
Anna-Loppet 5/10
Karlsängsloppet 2/10
Norasjön Runt 13/9
Utmaningen 4/7

2013
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 3/10
Utmaningen 5/7

2012
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 4/10
Utmaningen 6/7

2011
Karlsängsloppet 6/10

2010
Karlsängsloppet 7/10

2009
Karlsängsloppet 1/10

2008
Karlsängsloppet 2/10

2007
Karlsängsloppet, återkomsten 6/10
Karlsängsloppet 4/10

ANNA-LOPPET 4/10 2015

Klasser
F11 (9)
F13 (4)
F15 (2)
F17 (0)
F7 (7)
F9 (9)
Kvinnor (19)
Motion (1)
Män (51)
P11 (4)
P13 (0)
P15 (2)
P17 (0)
P7 (6)
P9 (4)

Samlad resultatlista (118)


Startlista (Antal anmälda: 127)
ANNA-LOPPET 4/10 2015 - STARTLISTA              [Startlista för utskrift]

Nr. Namn Förening Klass
302 Viktor Pettersson IFK Nora friidrott P7
303 Theo Arrborn IFK Nora friidrott P7
304 Vinston Grönroos IFK Nora friidrott P7
305 Charlie Persson IFK Nora friidrott P7
306 Ragnar Spännar IFK Nora friidrott P7
307 Jonna Erlandsson IFK Nora friidrott F7
308 Lovis Brunström IFK Nora friidrott F7
309 Kim Semstrand IFK Nora friidrott F9
310 Alva Brunström IFK Nora friidrott F9
311 Signe Spännar IFK Nora friidrott F9
312 Teodora Kjällkvist IFK Nora friidrott F9
313 Filippa Persson IFK Nora friidrott F9
314 Tilda Arrborn IFK Nora friidrott F11
315 Johanna Hundermark IFK Nora friidrott F11
316 Evangeline Kjällqvist IFK Nora friidrott F11
317 Nellie Andersson IFK Nora friidrott F11
318 Samra Mehanovic IFK Nora friidrott F11
319 Zandra Lindén IFK Nora friidrott F13
320 Malin Persson IFK Nora friidrott F15
321 Rodney Hundermark IFK Nora friidrott Män
322 Frida Arenvang Wedevågs IF F7
323 Amin Abdirahman Wedevågs IF Män
324 Matti Jokikokko Motala AIF Män
325 Levina Åkerberg Storådalens SK F9
326 Leia Gyllstrand Storådalens SK F9
327 Fanny Åkerberg Storådalens SK F7
328 Felicia Nylander Storådalens SK F7
329 Malva Karlsson Storådalens SK F7
330 Tilde Åberg Storådalens SK F9
331 Linnea Hansson Storådalens SK F11
332 Isak Åberg Storådalens SK P11
333 Zebastian Andersson Storådalens SK P11
334 Evelina Andersson Storådalens SK F13
335 Nadja Enevik Storådalens SK F13
336 Marlene Olsén Storådalens SK F15
337 Linus Johnsson Storådalens SK P15
339 Marcus Ohlsén Storådalens SK Män
340 Fredrik Johnsén Storådalens SK Män
341 Leila Toivonen Storådalens SK Kvinnor
342 Melvin Jonsson Degerfors P9
343 Jenna Mogren Åsbro GoIF F11
344 Angelina Mogren Åsbro GoIF F11
345 Kenneth Karlsson Åsbro GoIF Män
346 Ove Karasiak Åsbro GoIF Män
347 Bo Wilhelmsson Åsbro GoIF Män
348 Hugo Öhrn IF Start P11
349 Ludvig Nilsson IF Start P11
350 Elias Andersson IF Start P11
351 Johan Ingjald IF Start Män
352 Jonas Öhrn IF Start Män
353 Sven Nilsson IF Start Män
354 Anders Arnelind IF Start Män
355 Daniel Andersson IF Start Män
356 Mattias Nilsson IF Start Män
357 Filip Öhrn IF Start Män
358 Roland Eriksson IF Start Män
359 Helene Nilsson IF Start Kvinnor
360 Tina Näfver IF Start Kvinnor
361 Catharina Wahlstedt IF Start Kvinnor
362 Tiina Linnér IF Start Kvinnor
363 Ann-Britt Eriksson IF Start Kvinnor
364 Jenny Daleryd IF Start Kvinnor
365 Emelie Lindgren Glanshammars IF F13
366 Minna Seger Glanshammars IF F15
367 Martina Ljungdahl Glanshammars IF F15
368 Sture Bodare Glanshammars IF Män
369 Mikael Nornvik Glanshammars IF Män
370 Jan Norén Kvismaredalens IF Män
371 Peter Törnqvist Östansjö SK Män
372 Torbjörn Persson Östansjö SK Män
373 Dag Rydén Östansjö SK Män
374 Lars Karlsson Östansjö SK Män
375 Jan-Ove Lämgren Östansjö SK Män
376 K-G Agartsson Östansjö SK Män
377 Per Börjesson Östansjö SK Män
378 Annica Hessler Östansjö SK Kvinnor
379 Angela Börjesson Östansjö SK Kvinnor
380 Marcus Jonsson Örebro AIK Män
381 Mattias Nätterlund Örebro AIK Män
382 Peter Ström Kumla SF Män
383 Samuel Eriksson Brohyttans IF Män
384 Ingegerd Eklund Brohyttans IF Kvinnor
385 Haben Kidane Hällefors LK Män
386 Sven-Olov Dahlgren Kopparbergs IF Män
387 Daniel Borg IFK Nora långlöpning Män
388 Peter Ahlgren IFK Nora långlöpning Män
389 Hanna Fridhamre IFK Nora långlöpning Kvinnor
390 Elin Larsson IFK Nora långlöpning Kvinnor
391 Monika Forslund IFK Nora långlöpning Kvinnor
392 Mikael Weldai Stocksäters SK Män
393 Esther Sandén Alin Stocksäters IF Kvinnor
394 Sofia Josefson Karlslunds IF Kvinnor
395 Hedda Larsen Frogner IL Norge F11
396 Birgitta Jansson Storådalens SK Kvinnor
397 Kent Johansson Östansjö SK Män
398 Anders Trailman Östansjö SK Män
399 Örjan Frisén Stocksäters SK Män
400 Lena Jakobsson Motion
401 Gilite Rubgerero Basole IFK Nora friidrott Män
402 Fanny Eiremo IFK Nora friidrott F9
403 Michael Johansson IFK Nora långlöpning Män
404 Göte Andersson Lesjöfors jogging Män
405 Otto Magnusson Nora P9
407 Saga Hagberg Nora F7
408 Vilma Larsson OK Milan F11
409 Fabian Larsson OK Milan P9
411 Lucas Reijnst Brännman Nora P9
412 Emilio Reijnst Brännman Nora P7
413 Signe Hedén Stråssa GF Lindesberg F7
416 Joakim Oskarsson IFK Nora långlöpning Män
417 Mohammed Hassan IFK Nora friidrott P15
420 Hanneke Botman Nora F11
421 Jan Myrtorp Östansjö SK Män
423 Maria Skoglund Östansjö SK Kvinnor
425 Anders Busk Grythyttans CK Män
426 Joakim Dahlberg IF Start Män
427 Pansy Ståhl IF Start Kvinnor
428 Sofie Karlsson Örebro AIK Kvinnor
429 Andreas Peterson Örebro AIK Män
430 Stefan Peterson Hagaby GOIF Män
431 Siem Goitom Stocksäters SK Män
432 Mats Bergvall Östansjö SK Män
433 Ann-Kristin Sundqvist Frövi IK Kvinnor
434 Mikael Sundqvist Frövi IK Män
435 Carina Wahlström Aspa IK Kvinnor
436 Leif Andersson IF Start Män
438 Arne Evertsson Storådalens SK Män


Antal anmälda: 127