Fel meddelas till Per Eklöf, 070-2457579 eller info@pe-timing.se

ARRANGEMANG

2017
Karlsängsloppet 5/10
Karlsängsloppet för alla 5/10
Anna-Loppet 1/10
Norasjön Runt 9/9
Utmaningen 7/7
Terräng-DM 8/4
Nora Marathon 18/3

2016
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 10/12
Hostruset 8/10
Karlsängsloppet 6/10
Anna-Loppet 2/10
Norasjön Runt 10/9
Utmaningen 8/7
Viby Marathon 2/7
Lindesjönloppet 6/6
Nora Marathon 19/3

2015
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 12/12
Armada Run 14/10
Anna-Loppet 4/10
Karlsängsloppet 1/10
Norasjön Runt 12/9
Utmaningen 3/7

2014
Sylvesterloppet 31/12
Anna-Loppet 5/10
Karlsängsloppet 2/10
Norasjön Runt 13/9
Utmaningen 4/7

2013
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 3/10
Utmaningen 5/7

2012
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 4/10
Utmaningen 6/7

2011
Karlsängsloppet 6/10

2010
Karlsängsloppet 7/10

2009
Karlsängsloppet 1/10

2008
Karlsängsloppet 2/10

2007
Karlsängsloppet, återkomsten 6/10
Karlsängsloppet 4/10

NORASJöN RUNT 12/9 2015

Klasser
K35 (6)
K40 (7)
K45 (4)
K50 (4)
K55 (0)
K60 (1)
K65 (0)
K70 (2)
K75 (0)
K80 (0)
Kvinnor juniorer (0)
Kvinnor seniorer (3)
M35 (18)
M40 (11)
M45 (17)
M50 (18)
M55 (10)
M60 (3)
M65 (8)
M70 (3)
M75 (1)
M80 (0)
Motionsklass (146)
Män juniorer (0)
Män seniorer (22)
Tävlingsklass kvinnor (27)
Tävlingsklass män (111)

Samlad resultatlista (284)


Startlista (Antal anmälda: 284)
NORASJöN RUNT 12/9 2015 - RESULTAT              [Resultatlista för utskrift]

SAMLAD RESULTATLISTA  (21097,5 m)
Pl. Namn Förening Tid Diff. Tempo
1 Erik Anfält -76 Örebro AIK 01:10:11 00:00 03:20
2 Björn Evertsson -87 Storådalens SK 01:16:00 05:49 03:36
3 Jonas Rosengren -72 KFUM Örebro friidrott 01:17:17 07:06 03:40
4 Ulf Hallmén -68 Hagaby GoIF 01:17:20 07:09 03:40
5 Ludvig Börjesson -77 Örebro AIK 01:17:38 07:27 03:41
6 Mattias Nätterlund -86 Örebro AIK 01:18:30 08:19 03:43
7 Peter Wiker -72 Hällefors LK 01:19:36 09:25 03:46
8 Dan Bäck -75 Kumla SF 01:20:10 09:59 03:48
9 Mikael Edberger -70 Örebro AIK 01:20:58 10:47 03:50
10 Mikael Jonsson -66 Västerås LK 01:21:32 11:21 03:52
11 Karl Pettersson -83 Eskilstuna Trailklubb 01:22:01 11:50 03:53
12 Johan Ingjald -87 IF Start 01:22:08 11:57 03:54
13 Mikaela Kemppi -73 Örebro AIK 01:22:17 12:06 03:54
14 Matthias Wiktorsson -82 Karlslunds IF 01:22:31 12:20 03:55
15 Niklas Hasselwander Närkes Kil 01:22:50 12:39 03:56
16 Kim Grip -84 Hällefors LK 01:23:04 12:53 03:56
17 Per-Erik Lundin -74 Wedevågs IF 01:24:45 14:34 04:01
18 Erika Bergentz -73 KFUM Örebro friidrott 01:25:17 15:06 04:03
19 Jesper Damström -70 Örebro AIK 01:25:31 15:20 04:03
20 Magnus Mossberg -71 Kopparbergs IF 01:25:50 15:39 04:04
21 Erika Lech -77 Örebro AIK 01:26:19 16:08 04:05
22 Peter Grönlund -60 IFK Nora 01:26:46 16:35 04:07
23 Robin Johansson Sträcklöpet 01:26:52 16:41 04:07
24 Mattias Gustafsson -74 IF Start 01:26:59 16:48 04:07
25 Peter Svenson -75 Örebro AIK 01:27:06 16:55 04:08
26 Patrik Nilvér -83 Kumla SF 01:28:04 17:53 04:10
27 Oskar Larsson -90 Örebro AIK 01:28:11 18:00 04:11
28 Andreas Pettersson -89 Örebro AIK 01:28:30 18:19 04:12
29 Jörgen Kanto -70 Karlslunds IF 01:28:53 18:42 04:13
30 Rodney Hundermark Fogdhyttan 01:30:23 20:12 04:17
31 Håkan Westerblad -56 Spårvägen FK 01:30:54 20:43 04:19
32 Jens Isemo Bocksboda Löparklubb 01:30:57 20:46 04:19
33 Ulf Lekeborn Lindesberg 01:31:02 20:51 04:19
34 Fredrik Skogman Karlskoga LCK 01:31:31 21:20 04:20
35 Peter Törnqvist -69 Östansjö SK 01:31:49 21:38 04:21
36 Johan Ånger -84 Hällefors LK 01:31:51 21:40 04:21
37 Jesper Nordström Örebro 01:31:57 21:46 04:22
38 Jonas Janegren -79 Östansjö SK 01:32:07 21:56 04:22
39 Mikael Larsson -80 Örebro AIK 01:32:24 22:13 04:23
40 Anders Karlsson Svillinge IF 01:32:25 22:14 04:23
41 Marcus Jonsson -77 Örebro AIK 01:32:33 22:22 04:23
42 Daniel Nilsson -84 IFK Nora 01:32:46 22:35 04:24
43 Gustaf Oscarsson Dream Valley 01:33:12 23:01 04:25
44 Mikael Persson Kullens Company 01:33:25 23:14 04:26
45 Mikael Nornvik -69 Glanshammars IF 01:33:38 23:27 04:26
46 Anders Johansson -72 Kvismaredalens IF 01:33:52 23:41 04:27
47 Thomas Wadefjord Fruktkakan Örebro 01:34:06 23:55 04:28
48 Johan Svanholm -76 Örebro AIK 01:34:07 23:56 04:28
49 Anna Pettersson -70 IF Start 01:34:11 24:00 04:28
50 Tim Nylander Bohus 01:34:22 24:11 04:28
51 Jonny Larsson -61 Laxå OK 01:34:41 24:30 04:29
52 Johan Östman -76 IF Start 01:34:42 24:31 04:29
53 Andreas Nylund Owet Örebro 01:34:57 24:46 04:30
54 Martin Jakobsson Västerås 01:34:58 24:47 04:30
55 Simon Athlin -71 Örebro AIK 01:34:59 24:48 04:30
56 Peter Göttinger Idrottscollege Lindesberg 01:35:03 24:52 04:30
57 Rickard Wirén -78 Örebro AIK 01:35:36 25:25 04:32
58 Roger Sundkvist -56 Laxå OK 01:35:39 25:28 04:32
59 Erik Rydell Köping 01:35:43 25:32 04:32
60 Johan Lundell -75 Glanshammars IF 01:35:45 25:34 04:32
61 Niklas Källenback -68 Glanshammars IF 01:35:56 25:45 04:33
62 Ronnie Hansson Nora 01:36:01 25:50 04:33
63 Per Johansson -66 Örebro AIK 01:36:02 25:51 04:33
64 Maria Eriksson -76 IF Start 01:36:11 26:00 04:34
65 Stefan Skytt -63 Östansjö SK 01:36:35 26:24 04:35
66 Håkan Lundh Ervalla SK 01:36:58 26:47 04:36
67 Staffan Östlund Örebro 01:37:05 26:54 04:36
68 Henrik Andershed Örebro 01:37:09 26:58 04:36
69 Dennis Lundén Windahl Nora 01:37:32 27:21 04:37
70 Stefan Gustafsson -86 Örebro AIK 01:37:37 27:26 04:38
71 Gustaf Sjösvärd Gävle 01:37:44 27:33 04:38
72 Rose Marie Enmalm -54 IF Start 01:37:55 27:44 04:38
73 Per Arvidsson -86 IF Start 01:38:12 28:01 04:39
74 Karl Kind -90 Örebro AIK 01:38:23 28:12 04:40
75 Peter Nyström Västerås 01:38:25 28:14 04:40
76 Magnus Otterhed KFUM Örebro friidrott 01:38:38 28:27 04:41
77 Jonas Svensson -78 IF Start 01:38:39 28:28 04:41
78 Jonas Öhrn -69 IF Start 01:38:40 28:29 04:41
79 Ida Lilja -85 Örebro AIK 01:38:45 28:34 04:41
80 Andreas Markl -63 Örebro AIK 01:39:11 29:00 04:42
81 Fredrik Johnsén -79 Storådalens SK 01:39:25 29:14 04:43
82 Kent Ekblad -57 Glanshammars IF 01:39:42 29:31 04:44
83 Klas Flygare -65 Glanshammars IF 01:40:50 30:39 04:47
84 Björn Göthlin -68 Östansjö SK 01:41:01 30:50 04:47
85 Mathias Johansen Örebro 01:41:07 30:56 04:48
86 Ulf Magnusson Knarrholmen 01:41:14 31:03 04:48
87 Niklas Forsling Millas café 01:41:30 31:19 04:49
88 Thomas Stenius -79 Örebro AIK 01:41:42 31:31 04:49
89 Erik Wahlgren Lotorp 01:41:43 31:32 04:49
90 Christofer Bornedal Stockholm 01:41:45 31:34 04:49
91 Magnus Wikström Nora 01:41:52 31:41 04:50
92 Per Svensson AIK 01:42:02 31:51 04:50
93 Eric Pettersson -85 Östansjö SK 01:42:02 31:51 04:50
94 Joshua Bender Heds IF 01:42:17 32:06 04:51
95 Jens Vestby Vedevåg 01:42:20 32:09 04:51
96 Fredrik Hartman -68 Örebro AIK 01:43:05 32:54 04:53
97 Frida Nilsson Lindesberg 01:43:19 33:08 04:54
98 Dan Thofelt Pålsboda 01:43:22 33:11 04:54
99 Pontus Eriksson -65 IK Granit 01:43:25 33:14 04:54
100 Torbjörn Persson -63 Östansjö SK 01:44:16 34:05 04:57
101 Svante Ivarsson Örebro 01:44:19 34:08 04:57
102 Cristian Bortes Nora 01:44:19 34:08 04:57
103 Göran Rasberg Örebro 01:44:20 34:09 04:57
104 Lars Holmström IKW Köping 01:44:31 34:20 04:57
105 Hans Liberg OK Milan 01:44:38 34:27 04:58
106 Matz-Ola Cajdert Ervalla 01:44:42 34:31 04:58
107 Marcus Andersson Örebro 01:44:50 34:39 04:58
108 Lars Karlsson -64 Östansjö SK 01:45:17 35:06 04:59
109 Anders Jansson -47 Storådalens SK 01:45:19 35:08 05:00
110 K-G Agartsson -47 Östansjö SK 01:45:34 35:23 05:00
111 Andreas Björk Kumla 01:46:03 35:52 05:02
112 Andreas Forslund Nora 01:46:12 36:01 05:02
113 Mikael Selvin -78 Örebro AIK 01:46:18 36:07 05:02
114 Lotta Fransson OK Milan 01:46:25 36:14 05:03
115 Frida Fossan -81 IFK Nora 01:46:26 36:15 05:03
116 Per Börjesson -54 Östansjö SK 01:46:43 36:32 05:03
117 Monika Forslund -74 IFK Nora 01:46:44 36:33 05:04
118 Hanna Fridhamre -77 IFK Nora 01:46:49 36:38 05:04
119 Hamza Turkoguz Hällefors 01:46:56 36:45 05:04
120 Anna Edman -78 Hällefors LK 01:47:08 36:57 05:05
121 Bengt Nilsson -49 Östansjö SK 01:47:11 37:00 05:05
122 Daniel Ögren -78 Örebro AIK 01:47:18 37:07 05:05
123 Tomas Wall Bocksboda löparklubb 01:47:21 37:10 05:05
124 Christer Thunander -56 Hällefors LK 01:47:30 37:19 05:06
125 Mats Hummer -64 Karlslunds IF 01:47:37 37:26 05:06
126 Bo Adolfsson -67 IF Start 01:47:39 37:28 05:06
127 Frida Lindberg -77 IF Start 01:47:40 37:29 05:06
128 Tord Blücher -58 Storådalens SK 01:47:52 37:41 05:07
129 Anders Edlund -64 Östansjö SK 01:47:55 37:44 05:07
130 Carina Yngström -64 Storådalens SK 01:48:13 38:02 05:08
131 Leif Mörk Rolls-Royce AB Kristinehamn 01:48:27 38:16 05:08
132 Martin Fossan -81 IFK Nora 01:48:29 38:18 05:09
133 Erik Åkerling Örebro 01:48:30 38:19 05:09
134 Stephan Schwager Örebro 01:48:34 38:23 05:09
135 Joel Lundgren -76 Skarpnäcks OL 01:48:37 38:26 05:09
136 Stefan Johansson IMMO LK Habo 01:48:38 38:27 05:09
137 Johan Lundqvist Sundhetsbolaget / Nora 01:48:51 38:40 05:10
138 Jimmy Holm -68 Laxå OK 01:48:53 38:42 05:10
139 Robert Larsson -86 Örebro AIK 01:49:07 38:56 05:10
140 Eric Malm -49 IFK Nora 01:49:10 38:59 05:10
141 Mattias Sjösvärd Kungälv 01:49:12 39:01 05:11
142 Peter Andersson Nora 01:49:16 39:05 05:11
143 Kent Johansson -68 Östansjö SK 01:49:56 39:45 05:13
144 Magnus Zetterlöf Örebro 01:49:59 39:48 05:13
145 Ove Karasiak -53 Åsbro GoIF 01:50:12 40:01 05:13
146 Tomas Börjel -61 Hjulsjö LK 01:50:14 40:03 05:13
147 Felix Norman Karlskoga 01:50:56 40:45 05:15
148 Kenneth Isacsson -62 IF Start 01:50:58 40:47 05:16
149 Erik Andersson -78 Storådalens SK 01:51:00 40:49 05:16
150 Samuel Wulgué Örebro 01:51:01 40:50 05:16
151 Elin Larsson -79 IFK Nora 01:51:23 41:12 05:17
152 Ulf Carlson -67 IFK Nora 01:51:25 41:14 05:17
153 Göthe Mårtensson Örebro 01:51:29 41:18 05:17
154 Fredrik Wretman Akutkliniken RoadRunners & TrailBlazers 01:51:35 41:24 05:17
155 Fredrik Sandberg Sandbergs Bosättning Nora 01:51:36 41:25 05:17
156 Dan Söderholm Lidhult 01:51:46 41:35 05:18
157 Fabien Manirebanimpuhwe Nora 01:52:04 41:53 05:19
158 Pierre Hänninen -64 IF Start 01:52:05 41:54 05:19
159 Rickard Sandström Mårdshyttan 01:52:16 42:05 05:19
160 Mats Stenmarck -50 IF Start 01:52:22 42:11 05:20
161 Torbjörn Karlsson Karlskoga Löp- och cykelklubb 01:52:27 42:16 05:20
162 Dzenan Plivac Rolls Royce IF 01:52:30 42:19 05:20
163 Johan Wahlstedt -64 IFK Nora 01:52:33 42:22 05:20
164 Per Danielsson Örebro 01:52:38 42:27 05:20
165 Klas Rosell Nora 01:52:44 42:33 05:21
166 Peter Forsling Nora 01:52:47 42:36 05:21
167 Martin Berg Nora 01:53:04 42:53 05:22
168 Åsa Hammander -67 IF Spartacus 01:53:06 42:55 05:22
169 Andreas Nilsson Tumba 01:53:10 42:59 05:22
170 Marit Nilsson Nora 01:53:15 43:04 05:22
171 Arnaud Dillinger Semcom AB 01:53:20 43:09 05:22
172 Rickard Bäck -77 Åsbro GoIF 01:53:30 43:19 05:23
173 Peter Gullman Örebro 01:54:02 43:51 05:24
174 Tommy Andersson -48 IK Spring Väst 01:54:22 44:11 05:25
175 Lindha Lönnström Kullens company 01:54:26 44:15 05:25
176 Niclas Westholm -72 Örebro AIK 01:54:29 44:18 05:26
177 Stig Jonsson -62 Laxå OK 01:54:43 44:32 05:26
178 Susanne Felldin Kumla 01:54:50 44:39 05:27
179 Peter Sparrow -68 Örebro AIK 01:55:17 45:06 05:28
180 Lage Johnsson Lindebygdens OK 01:55:37 45:26 05:29
181 Erik Olofsson -61 Östansjö SK 01:55:45 45:34 05:29
182 Henrik Sannerstedt Nora 01:55:54 45:43 05:30
183 Anders Hägerfors Lufsa långsamt 01:56:00 45:49 05:30
184 Leila Toivonen -61 Storådalens SK 01:56:19 46:08 05:31
185 Mats Franzén -65 Östansjö SK 01:56:29 46:18 05:31
186 Nils-Olof Nilsson -46 Mullsjö SOK 01:56:36 46:25 05:32
187 Marie Viberg Runacademy IF 01:56:43 46:32 05:32
188 Karin Nordmark -71 Örebro AIK 01:56:43 46:32 05:32
189 Anna Nilsson -71 IF Start 01:56:45 46:34 05:32
190 Marcus Israelsson OK Milan 01:56:53 46:42 05:32
191 Patrik Bergman Ställdalen AIK 01:57:18 47:07 05:34
192 Lars Hilmersson IFK Örebro 01:57:31 47:20 05:34
193 Sofia Josefson -75 Karlslunds IF 01:57:43 47:32 05:35
194 Stefan Haglund Nora 01:58:20 48:09 05:37
195 Mats Bergvall -59 Östansjö SK 01:59:19 49:08 05:39
196 Henrik Nordin Lindesberg 01:59:22 49:11 05:39
197 Daniel Berggren Nora 01:59:26 49:15 05:40
198 Louise Larsson Örebro 01:59:27 49:16 05:40
199 Roger Jonasson Eskilstuna 01:59:53 49:42 05:41
200 Johan Fredriksson IMMO LK Habo 02:00:22 50:11 05:42
201 Sofia Erlandsson OK Milan 02:00:34 50:23 05:43
202 David Pettersson -87 Östansjö SK 02:00:54 50:43 05:44
203 Birgitta Jansson -42 Storådalens SK 02:01:01 50:50 05:44
204 Patrik Granström -87 Örebro AIK 02:01:10 50:59 05:45
205 Ivar Kleber Nora 02:01:14 51:03 05:45
206 Tina Forsberg -66 Storådalens SK 02:01:23 51:12 05:45
207 Malin Jansson -88 Örebro AIK 02:01:35 51:24 05:46
208 Lena Persson OK Milan 02:02:19 52:08 05:48
209 Ida Fredriksson IMMO LK Habo 02:02:24 52:13 05:48
210 Jennie Grahn Karlskoga 02:02:54 52:43 05:50
211 Leonard Pohl Nora 02:03:03 52:52 05:50
212 Klas Brynte Millas café 02:03:05 52:54 05:50
213 Jonny Jakobsson Södertälje 02:03:14 53:03 05:50
214 Kenneth Davidsson Lindebygdens OK 02:03:24 53:13 05:51
215 Frida Karlsson Linköping 02:03:25 53:14 05:51
216 Lotta Jedselius Team Halta Lotta 02:03:29 53:18 05:51
217 Jonas Jansson -90 Åsbro GoIF 02:03:41 53:30 05:52
218 Sture Bodare -44 Glanshammars IF 02:03:46 53:35 05:52
219 Marie-Thérese Sundberg Hallsberg Kumla Simklubb 02:04:04 53:53 05:53
220 Linda Pettersson Lindesberg 02:04:09 53:58 05:53
221 Peter Comét -56 IFK Nora 02:04:20 54:09 05:54
222 Henrik Ahlin Karlskoga 02:04:37 54:26 05:54
223 Per Anders Ekman Örebro 02:05:49 55:38 05:58
224 Gert-Ove Fridlund Örebro 02:06:19 56:08 05:59
225 Nathalie Pettersson Svillinge IF 02:06:46 56:35 06:01
226 Erik Dahlberg Nora 02:09:02 58:51 06:07
227 Rikard Vestberg Årsta 02:09:37 59:26 06:09
228 Gustav Eklund Örebro 02:10:13 01:00:02 06:10
229 Sven-Olof Dahlgren -44 Kopparbergs IF 02:10:39 01:00:28 06:12
230 Gustav Järliden Vällingby 02:11:01 01:00:50 06:13
231 Michael Schweidenbach Nora 02:11:06 01:00:55 06:13
232 Åsa Lindström Nora 02:11:09 01:00:58 06:13
233 Per Bornedal Axa Sports Club / Hallsberg 02:11:13 01:01:02 06:13
234 Karolina Bergström Nora 02:11:19 01:01:08 06:13
235 Ulrika Lindberg Crossfit Nora 02:11:21 01:01:10 06:14
236 Linda Appelgren Crossfit Nora 02:11:25 01:01:14 06:14
237 Helmuth Pohl Nora 02:11:58 01:01:47 06:15
238 Göran Andersson Linköping 02:12:36 01:02:25 06:17
239 Carin Calleberg -70 Örebro AIK 02:12:52 01:02:41 06:18
240 Catharina Wahlstedt -44 IF Start 02:13:07 01:02:56 06:19
241 Per Karlsson Ericsson Kumla SK 02:13:37 01:03:26 06:20
242 Jonny Nilsson Nora 02:15:02 01:04:51 06:24
243 Bo Wihelmsson -60 Åsbro GoIF 02:15:05 01:04:54 06:24
244 Camilla Sköld Hallstahammar 02:16:50 01:06:39 06:29
245 Emelie Sjöholm Akutklinikens Roadrunners & Trailblazers 02:18:00 01:07:49 06:32
246 Dieter Hilpman Järnboås 02:18:26 01:08:15 06:34
247 Eva Lindberg IFK Nora 02:18:54 01:08:43 06:35
248 Pernilla Svenson ANIVA-kliniken Lindesberg 02:19:27 01:09:16 06:37
249 Leif Ekberg Linghem 02:19:43 01:09:32 06:37
250 Therese Eriksson Kopparberg 02:19:48 01:09:37 06:38
251 Peter Carlsson Hillerstorp Trä AB 02:21:16 01:11:05 06:42
252 Curt Gruvaeus Örebro 02:22:10 01:11:59 06:44
253 Emil Thilja - 02:22:41 01:12:30 06:46
254 Steven Linton Nora 02:23:03 01:12:52 06:47
255 Gabriel Linton Örebro 02:23:04 01:12:53 06:47
256 Ove Engman -39 Elvans IF 02:25:11 01:15:00 06:53
257 Nils-Erik Gustavsson Nora 02:26:42 01:16:31 06:57
258 Carina Wahlström -61 Aspa IK 02:27:41 01:17:30 07:00
259 Tomas Jakobsson Västerås 02:27:51 01:17:40 07:00
260 Åke Mossberg -50 IFK Nora 02:29:34 01:19:23 07:05
261 Ola Sjöstedt Nora 02:31:33 01:21:22 07:11
262 Elin Westöö Örebro 02:40:19 01:30:08 07:36
263 Isaac Glaad Nora 02:42:30 01:32:19 07:42
264 Arne Evertsson -41 Storådalens SK 02:44:47 01:34:36 07:49
265 Christer Martinsson Uppsala 02:53:23 01:43:12 08:13
- Irene Ikonen -64 Hällefors LK DNF - -
- Esad Ajanovic -78 Örebro AIK DNF - -
- Renny Rantakokko -82 IF Start DNF - -
- Jenny Daleryd -75 IF Start DNS - -
- Johan Blom ÖSK Bandy DNS - -
- Alexander Appelqvist NPBK DNS - -
- Tomas Frost -58 IFK Skövde friidrott DNS - -
- Fredrik Svensson Nora DNS - -
- Fredrik Waern B3IT DNS - -
- Sivert Lignell -53 IF Start DNS - -
- Sanne Ooms Tomthult Runners DNS - -
- Ulrika Botling Västerås DNS - -
- Niklas Österman Örebro DNS - -
- Conrad Granath -78 IF Start DNS - -
- Anders Malmstigen -62 Glanshammars IF DNS - -
- Per Kungsberger -65 Östansjö SK DNS - -
- Henrik Eknor -83 Örebro AIK DNS - -
- Kristina Eckerwall Hallsberg Kumla simklubb DNS - -
- Christer Eklöf IK Spring Väst DNS - -