Fel meddelas till Per Eklöf, 070-2457579 eller info@pe-timing.se

ARRANGEMANG

2017
Karlsängsloppet 5/10
Karlsängsloppet för alla 5/10
Anna-Loppet 1/10
Norasjön Runt 9/9
Utmaningen 7/7
Terräng-DM 8/4
Nora Marathon 18/3

2016
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 10/12
Hostruset 8/10
Karlsängsloppet 6/10
Anna-Loppet 2/10
Norasjön Runt 10/9
Utmaningen 8/7
Viby Marathon 2/7
Lindesjönloppet 6/6
Nora Marathon 19/3

2015
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 12/12
Armada Run 14/10
Anna-Loppet 4/10
Karlsängsloppet 1/10
Norasjön Runt 12/9
Utmaningen 3/7

2014
Sylvesterloppet 31/12
Anna-Loppet 5/10
Karlsängsloppet 2/10
Norasjön Runt 13/9
Utmaningen 4/7

2013
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 3/10
Utmaningen 5/7

2012
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 4/10
Utmaningen 6/7

2011
Karlsängsloppet 6/10

2010
Karlsängsloppet 7/10

2009
Karlsängsloppet 1/10

2008
Karlsängsloppet 2/10

2007
Karlsängsloppet, återkomsten 6/10
Karlsängsloppet 4/10

ANNA-LOPPET 1/10 2017

Klasser
F11 (8)
F13 (3)
F15 (1)
F17 (0)
F7 (6)
F9 (12)
Kvinnor (22)
Motion (13)
Män (48)
P11 (4)
P13 (1)
P15 (0)
P17 (0)
P7 (3)
P9 (11)

Samlad resultatlista (132)


Startlista (Antal anmälda: 132)
ANNA-LOPPET 1/10 2017 - RESULTAT              [Resultatlista för utskrift]

KVINNOR
Pl. Namn Förening Tid Diff. Tempo
1 Liduina van Sitteren -89 Örebro AIK 00:19:14 00:00 -
2 Annika Larsson -84 Örebro AIK 00:20:55 01:41 -
3 Anna Pettersson -70 IF Start 00:21:15 02:01 -
4 Maria Eriksson -76 IF Start 00:21:23 02:09 -
5 Christina Ryngevall -72 IFK Nora 00:21:32 02:18 -
6 Marie Dasler -68 IF Start 00:21:43 02:29 -
7 Susanna Hellsten -71 IF Start 00:23:12 03:58 -
8 Märta Sjölander -63 Örebro AIK 00:24:05 04:51 -
9 Tove Anger -80 Örebro AIK 00:24:35 05:21 -
10 Elin Larsson -79 IFK Nora 00:25:06 05:52 -
11 Ester Skoglund -07 Östansjö SK 00:25:23 06:09 -
12 RoseMarie Enmalm -54 IF Start 00:25:54 06:40 -
13 Pansy Ståhl -72 IF Start 00:26:16 07:02 -
14 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF 00:28:16 09:02 -
15 Catharina Wahlstedt -44 IF Start 00:31:24 12:10 -
16 Carina Wahlström -61 Östansjö SK 00:33:10 13:56 -
17 Angela Börjesson -59 Östansjö SK 00:36:46 17:32 -
18 Ingegerd Eklund -41 Brohyttans IF 00:43:46 24:32 -
19 Anna-Lena Bergström -57 Nature Running 00:46:30 27:16 -
- Elsa Frisén -97 Stocksäters IF DNF - -
- Jenny Åkerberg -82 Storådalens SK DNS - -
- Levina Åkerberg -07 Storådalens SK DNS - -