Fel meddelas till Per Eklöf, 070-2457579 eller info@pe-timing.se

ARRANGEMANG

2017
Karlsängsloppet 5/10
Karlsängsloppet för alla 5/10
Anna-Loppet 1/10
Norasjön Runt 9/9
Utmaningen 7/7
Terräng-DM 8/4
Nora Marathon 18/3

2016
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 10/12
Hostruset 8/10
Karlsängsloppet 6/10
Anna-Loppet 2/10
Norasjön Runt 10/9
Utmaningen 8/7
Viby Marathon 2/7
Lindesjönloppet 6/6
Nora Marathon 19/3

2015
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 12/12
Armada Run 14/10
Anna-Loppet 4/10
Karlsängsloppet 1/10
Norasjön Runt 12/9
Utmaningen 3/7

2014
Sylvesterloppet 31/12
Anna-Loppet 5/10
Karlsängsloppet 2/10
Norasjön Runt 13/9
Utmaningen 4/7

2013
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 3/10
Utmaningen 5/7

2012
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 4/10
Utmaningen 6/7

2011
Karlsängsloppet 6/10

2010
Karlsängsloppet 7/10

2009
Karlsängsloppet 1/10

2008
Karlsängsloppet 2/10

2007
Karlsängsloppet, återkomsten 6/10
Karlsängsloppet 4/10

ANNA-LOPPET 4/10 2015

Klasser
F11 (9)
F13 (4)
F15 (2)
F17 (0)
F7 (7)
F9 (9)
Kvinnor (19)
Motion (1)
Män (51)
P11 (4)
P13 (0)
P15 (2)
P17 (0)
P7 (6)
P9 (4)

Samlad resultatlista (118)


Startlista (Antal anmälda: 127)
ANNA-LOPPET 4/10 2015 - RESULTAT              [Resultatlista för utskrift]

KVINNOR
Pl. Namn Förening Tid Diff. Tempo
1 Tiina Linnér -87 IF Start 00:21:52 00:00 -
2 Sofie Karlsson -85 Örebro AIK 00:22:02 00:10 -
3 Helene Nilsson -66 IF Start 00:22:26 00:34 -
4 Jenny Daleryd -75 IF Start 00:23:30 01:38 -
5 Pansy Ståhl -72 IF Start 00:24:10 02:18 -
6 Monika Forslund -74 IFK Nora långlöpning 00:24:21 02:29 -
7 Tina Näfver -87 IF Start 00:24:29 02:37 -
8 Elin Larsson -79 IFK Nora långlöpning 00:24:54 03:02 -
9 Leila Toivonen -61 Storådalens SK 00:25:33 03:41 -
10 Sofia Josefson -75 Karlslunds IF 00:25:48 03:56 -
11 Ann-Britt Eriksson -49 IF Start 00:26:04 04:12 -
12 Annica Hessler -56 Östansjö SK 00:27:13 05:21 -
13 Maria Skoglund -77 Östansjö SK 00:27:17 05:25 -
14 Birgitta Jansson -42 Storådalens SK 00:27:44 05:52 -
15 Catharina Wahlstedt -44 IF Start 00:30:07 08:15 -
16 Ann-Kristin Sundqvist -77 Frövi IK 00:31:03 09:11 -
17 Carina Wahlström -61 Aspa IK 00:33:29 11:37 -
18 Angela Börjesson -59 Östansjö SK 00:35:03 13:11 -
19 Ingegerd Eklund -41 Brohyttans IF 00:40:44 18:52 -